RNG - Events and Registrations (8.x-1.7) - en to sq translation catalogue (32 entries)

en: Home
sq: Shtëpia

en: Status
sq: Gjendja

en: Delete
sq: Fshij

en: Operations
sq: Operacionet

en: Type
sq: Lloji

en: Actions
sq: Veprimet

en: disabled
sq: jo aktiv

en: Cancel
sq: Anulo

en: Remove
sq: Hiq

en: Description
sq: Përshkrimi

en: Action
sq: Veprimi

en: Edit
sq: Ndrysho

en: Date
sq: Data

en: Settings
sq: Rregullimet

en: Save
sq: Ruaj

en: Update
sq: Rifresko

en: View
sq: Shfaq

en: URL
sq: Adresa URL

en: User
sq: Përdoruesi

en: action
sq: aksioni

en: Created
sq: Krijuar

en: Create
sq: Krijo

en: Active
sq: Aktiv

en: Roles
sq: Rolet

en: Revisions
sq: Revizione

en: active
sq: aktiv

en: System
sq: Sistemi

en: Configuration
sq: Konfigurimi

en: Delete rule
sq: Elemino rregullën

en: Authored on
sq: Krijuar më

en: Create new revision
sq: Krijo një revizion të ri

en: Language code
sq: Kodi i gjuhës
