RNG Contact (8.x-1.0-beta1) - en to ar translation catalogue (9 entries)

en: Delete
ar: حذف

en: Description
ar: الوصف

en: Label
ar: التسمية

en: Contact
ar: اتصل

en: Owner
ar: المالك

en: Changed
ar: تم التغير

en: Machine name
ar: الاسم الآلي

en: Machine-readable name
ar: الاسم المقروء آليا

en: Machine Name
ar: الاسم المقروء آليا
