RNG Contact (8.x-1.0-beta1) - en to hu translation catalogue (11 entries)

en: Delete
hu: Törlés

en: Description
hu: Leírás

en: Label
hu: Címke

en: Contact
hu: Kapcsolat

en: Owner
hu: Tulajdonos

en: Changed
hu: Módosítva

en: Machine name
hu: Programok által használt név

en: Created on
hu: Létrehozva

en: Machine-readable name
hu: Programok által használt név

en: Machine Name
hu: Programok által olvasható név

en: Contact type
hu: Névjegytípus
