RNG Contact (8.x-1.0-beta1) - en to id translation catalogue (8 entries)

en: Delete
id: Hapus

en: Description
id: Deskripsi

en: Contact
id: Kontak

en: Owner
id: Pemilik

en: Changed
id: Berubah

en: Machine name
id: Nama mesin

en: Machine-readable name
id: Nama terbaca mesin

en: Machine Name
id: Nama Mesin
