RNG Contact (8.x-1.0-beta1) - en to it translation catalogue (11 entries)

en: Delete
it: Elimina

en: Description
it: Descrizione

en: Label
it: Etichetta

en: Contact
it: Contatto

en: Owner
it: Proprietario

en: User Management
it: Gestione Utente

en: Changed
it: Modificato

en: Machine name
it: Nome ad uso interno

en: Created on
it: Creato il

en: Machine-readable name
it: Nome ad uso interno

en: Machine Name
it: Nome ad uso interno
