RNG Contact (8.x-1.0-beta1) - en to lv translation catalogue (8 entries)

en: Delete
lv: Dzēst

en: Description
lv: Apraksts

en: Label
lv: Etiķete

en: Contact
lv: Kontakti

en: Owner
lv: Īpašnieks

en: Changed
lv: Labots

en: Machine name
lv: Mašīnvārds

en: Machine-readable name
lv: Mašīnlasāms nosaukums
