RNG Contact (8.x-1.0-beta1) - en to oc translation catalogue (9 entries)

en: Delete
oc: Suprimir

en: Description
oc: Descripcion

en: Label
oc: Etiqueta

en: Contact
oc: Contacte

en: Owner
oc: Proprietari

en: Changed
oc: Modificat

en: Machine name
oc: Nom sistèma

en: Machine-readable name
oc: Nom sistèma

en: Machine Name
oc: Nom sistèma
