RNG Contact (8.x-1.0-beta2) - en to es translation catalogue (13 entries)

en: Delete
es: Eliminar

en: Description
es: Descripción

en: Edit
es: Editar

en: Label
es: Etiqueta

en: Contact
es: Contacto

en: Owner
es: Propietario

en: User Management
es: Gestión de usuario

en: Changed
es: Modificado

en: Machine name
es: Nombre de sistema

en: Created on
es: Creado en

en: Machine-readable name
es: Nombre de sistema

en: Machine Name
es: Nombre de sistema

en: Email field
es: Campo tipo email
