RNG Contact (8.x-1.0-beta2) - en to ml translation catalogue (5 entries)

en: Delete
ml: മായ്ക്കുക

en: Description
ml: വിവരണം

en: Edit
ml: തിരുത്തുക

en: Label
ml: അടയാളം

en: Contact
ml: ബന്ധപ്പെടുക
