RNG Contact (8.x-1.0-beta2) - en to mn translation catalogue (5 entries)

en: Delete
mn: Устгах

en: Description
mn: Тайлбар

en: Edit
mn: Засварлах

en: Contact
mn: Холбоо барих

en: Machine name
mn: Компьютерийн нэр
