RNG Contact (8.x-1.0-beta2) - en to ro translation catalogue (10 entries)

en: Delete
ro: Șterge

en: Description
ro: Descriere

en: Edit
ro: Editați

en: Label
ro: Etichetă

en: Owner
ro: Proprietar

en: Changed
ro: Schimbat

en: Machine name
ro: Numele mașinii

en: Created on
ro: Creat pe

en: Machine-readable name
ro: Nume care poate fi citit de mașină

en: Machine Name
ro: Nume mașină
