RNG Contact (8.x-1.0-beta2) - en to ru translation catalogue (13 entries)

en: Delete
ru: Удалить

en: Description
ru: Описание

en: Edit
ru: Редактировать

en: Label
ru: Метка

en: Contact
ru: Контакт

en: Owner
ru: Владелец

en: Settings updated.
ru: Парамеры обновлены.

en: Changed
ru: Изменение

en: Machine name
ru: Машинное имя

en: Created on
ru: Создано

en: Machine-readable name
ru: Машинное имя

en: Machine Name
ru: Машинное имя

en: Contact type
ru: Тип контакта
