RNG Contact (8.x-1.0-beta2) - en to sl translation catalogue (7 entries)

en: Delete
sl: Izbriši

en: Description
sl: Opis

en: Edit
sl: Uredi

en: Label
sl: Oznaka

en: Contact
sl: Kontakt

en: Owner
sl: Lastnik

en: Machine name
sl: Strojno ime
