RNG Contact (8.x-1.0-beta2) - en to sv translation catalogue (14 entries)

en: Delete
sv: Radera

en: Description
sv: Beskrivning

en: Edit
sv: Redigera

en: Label
sv: Etikett

en: Contact
sv: Kontakt

en: Owner
sv: Ägare

en: Settings updated.
sv: Inställningarna uppdaterade.

en: Changed
sv: Ändrad

en: Machine name
sv: Maskinläsbart namn

en: Created on
sv: Skapad den

en: Machine-readable name
sv: Maskinläsbart namn

en: Machine Name
sv: Maskinläsbart namn

en: Edit registrant type %label
sv: Redigera typ av registrant %label

en: There are no people types available.
sv: Det finns inga typer av människor tillgängliga.
