RNG Contact (8.x-1.0-beta3) - en to be translation catalogue (8 entries)

en: Delete
be: Выдаліць

en: Description
be: Апісанне

en: Edit
be: Рэдагаваць

en: Label
be: Подпіс

en: Contact
be: Кантакт

en: Owner
be: Уладальнік

en: Machine name
be: Машынная назва

en: Machine-readable name
be: Машыначытаемае імя
