RNG Contact (8.x-1.0-beta3) - en to et translation catalogue (10 entries)

en: Delete
et: Kustuta

en: Description
et: Kirjeldus

en: Edit
et: Muuda

en: Label
et: Nimetus

en: Contact
et: Kontakt

en: Owner
et: Omanik

en: Changed
et: Muudetud

en: Machine name
et: Süsteemne nimetus

en: Machine-readable name
et: Masinloetav nimetus

en: Machine Name
et: Masinnimi
