RNG Contact (8.x-1.0-beta3) - en to gl translation catalogue (10 entries)

en: Delete
gl: Borrar

en: Description
gl: Descrición

en: Edit
gl: Editar

en: Label
gl: Etiqueta

en: Contact
gl: Contacto

en: Owner
gl: Propietario

en: Changed
gl: Cambiado

en: Machine name
gl: Nome de sistema

en: Machine-readable name
gl: Nome lexíbel pola máquina

en: Machine Name
gl: Nome de sistema
