RNG Contact (8.x-1.0-beta3) - en to pt translation catalogue (14 entries)

en: Delete
pt: Apagar

en: Description
pt: Descrição

en: Edit
pt: Editar

en: Label
pt: Rótulo

en: Contact
pt: Contato

en: Owner
pt: Proprietário

en: Changed
pt: Alterado

en: Machine name
pt: Nome de máquina

en: Created on
pt: Criado em

en: Machine-readable name
pt: Nome legível de máquina

en: Machine Name
pt: Nome de Máquina

en: Contact type
pt: Tipo de contato

en: Email field
pt: Campo de email

en: Contact deleted.
pt: Contato excluído.
