RNG Contact (8.x-1.0-beta3) - en to vi translation catalogue (10 entries)

en: Delete
vi: Xóa

en: Description
vi: Mô tả

en: Edit
vi: Sửa

en: Label
vi: Nhãn

en: Contact
vi: Liên hệ

en: Owner
vi: Chủ sở hữu

en: Changed
vi: Đã thay đổi

en: Machine name
vi: Tên nội bộ

en: Machine-readable name
vi: Tên có thể được máy nhận diện

en: Machine Name
vi: Tên nội bộ
