RNG Contact (8.x-1.0-beta5) - en to af translation catalogue (5 entries)

en: Delete
af: Vee uit

en: Description
af: Beskrywing

en: Edit
af: Wysig

en: Name
af: Naam

en: Contact
af: Kontak
