RNG Contact (8.x-1.0-beta5) - en to az translation catalogue (9 entries)

en: Delete
az: Sil

en: Description
az: İzahat

en: Edit
az: Dəyiş

en: Name
az: Ad

en: Contact
az: Kontakt

en: Owner
az: Sahib

en: Changed
az: Dəyişdi

en: Machine name
az: Maşın adı

en: Machine-readable name
az: Maşınla oxuna bilən ad
