RNG Contact (8.x-1.0-beta5) - en to fi translation catalogue (13 entries)

en: Delete
fi: Poista

en: Description
fi: Kuvaus

en: Edit
fi: Muokkaa

en: Name
fi: Nimi

en: Label
fi: Tunnus

en: Contact
fi: Ota yhteyttä

en: Owner
fi: Omistaja

en: User Management
fi: Käyttäjien hallinta

en: Changed
fi: Muuttunut

en: Machine name
fi: Koneluettava nimi

en: Created on
fi: Luotu

en: Machine-readable name
fi: Koneellisesti luettava nimi

en: Machine Name
fi: Koneluettava nimi
