RNG Contact (8.x-1.0-beta5) - en to fil translation catalogue (5 entries)

en: Delete
fil: Tanggalin

en: Description
fil: Paglalarawan

en: Edit
fil: Wastuhin

en: Name
fil: Pangalan

en: Contact
fil: Pakikipag-ugnay
