RNG Contact (8.x-1.0-beta5) - en to kn translation catalogue (8 entries)

en: Delete
kn: ಅಳಿಸಿ ಹಾಕು

en: Description
kn: ವರ್ಣನೆ

en: Edit
kn: ಸಂಸ್ಕರಿಸು

en: Name
kn: ಹೆಸರು

en: Label
kn: ಗುರುತುಪಟ್ಟಿ

en: Contact
kn: ಸಂಪರ್ಕ

en: Owner
kn: ಮಾಲಿಕ

en: Changed
kn: ಬದಲಾಯಿಸಲಾದ
