RNG Contact (8.x-1.0-beta5) - en to sr translation catalogue (6 entries)

en: Delete
sr: Избриши

en: Description
sr: Опис

en: Edit
sr: Измени

en: Name
sr: Име

en: Label
sr: Ознака

en: Changed
sr: Промењен
