RNG Contact (8.x-1.0-beta5) - en to ur translation catalogue (6 entries)

en: Delete
ur: حذف کریں

en: Description
ur: وضاحت

en: Edit
ur: تدوین

en: Name
ur: نام

en: Label
ur: عنوان

en: Contact
ur: رابطہ
