RNG Contact (8.x-1.0-beta5) - en to he translation catalogue (12 entries)

en: Delete
he: מחיקה

en: Description
he: תיאור

en: Edit
he: עריכה

en: Name
he: שם

en: Label
he: תווית

en: Contact
he: יצירת קשר

en: Owner
he: בעלים

en: Changed
he: השתנה

en: Machine name
he: שם מכונה

en: Created on
he: נוצר ב

en: Machine-readable name
he: שם מכונה

en: Machine Name
he: שם מכונה
