RNG Contact (8.x-1.0-beta5) - en to hi translation catalogue (9 entries)

en: Delete
hi: मिटायें

en: Description
hi: उल्लेख

en: Edit
hi: संपादित करें

en: Name
hi: नाम

en: Label
hi: लेबल

en: Contact
hi: संपर्क

en: Changed
hi: बदल गया

en: Machine name
hi: मशीन नाम

en: Machine-readable name
hi: मशीन पठनीय नाम
