RNG Contact (8.x-1.0-beta5) - en to lt translation catalogue (11 entries)

en: Delete
lt: Pašalinti

en: Description
lt: Aprašymas

en: Edit
lt: Redaguoti

en: Name
lt: Pavadinimas

en: Label
lt: Etiketė

en: Contact
lt: Kontaktai

en: Owner
lt: Savininkas

en: Changed
lt: Pakeista

en: Machine name
lt: Mašininis pavadinimas

en: Created on
lt: Sukurta

en: Machine-readable name
lt: Mašinoms suprantamas pavadinimas
