RNG Contact (8.x-1.0-beta5) - en to sq translation catalogue (5 entries)

en: Delete
sq: Fshij

en: Description
sq: Përshkrimi

en: Edit
sq: Ndrysho

en: Name
sq: Emri

en: Contact
sq: Kontakti
