RNG Date Scheduler (2.0.0) - en to km translation catalogue (7 entries)

en: Status
km: ស្ថានភាព

en: Description
km: សេចក្ដី​ពិពណ៌នា

en: Enabled
km: បាន​បើក

en: None
km: គ្មាន

en: Field
km: វាល

en: Default
km: លំនាំដើម

en: Dates
km: កាល​បរិច្ឆេទ
