RNG Date Scheduler (2.0.0) - en to ne translation catalogue (5 entries)

en: Status
ne: अवस्था

en: Description
ne: विवरण

en: Enabled
ne: सक्षम बनाइएको

en: None
ne: कुनै पनि होइन

en: Default
ne: पूर्वनिर्धारित
