RNG Date Scheduler (2.0.0) - en to eo translation catalogue (6 entries)

en: Status
eo: Stato

en: Description
eo: Priskribo

en: Enabled
eo: Ŝaltita

en: None
eo: Neniu

en: Field
eo: Kampo

en: Default
eo: Defaŭlto
