RNG Date Scheduler (2.0.0) - en to ja translation catalogue (11 entries)

en: Status
ja: 状態

en: Description
ja: 説明

en: Enabled
ja: 有効

en: None
ja: なし

en: Field
ja: フィールド

en: Default
ja: デフォルト

en: Before
ja: 前

en: After
ja: 後

en: Now
ja: 今

en: Dates
ja: 日付

en: Not applicable
ja: 適用不可
