RNG Date Scheduler (8.x-1.0-rc1) - en to de translation catalogue (11 entries)

en: Description
de: Beschreibung

en: Enabled
de: Aktiviert

en: None
de: Keine

en: Field
de: Feld

en: Default
de: Standard

en: Before
de: Davor

en: After
de: Danach

en: Now
de: Jetzt

en: Date fields
de: Datumsfelder

en: Dates
de: Termine

en: Not applicable
de: Nicht zutreffend
