RNG Date Scheduler (8.x-1.0-rc1) - en to hu translation catalogue (12 entries)

en: Status
hu: Állapot

en: Description
hu: Leírás

en: Enabled
hu: Engedélyezett

en: None
hu: Nincs

en: Field
hu: Mező

en: Default
hu: Alapértelmezés

en: Before
hu: Előtte

en: After
hu: Utána

en: Now
hu: Most

en: Dates
hu: Dátumok

en: Not applicable
hu: Nem alkalmazható

en: Neutral
hu: semleges
