RNG Date Scheduler (8.x-1.0-rc1) - en to ml translation catalogue (5 entries)

en: Status
ml: സ്ഥിതി

en: Description
ml: വിവരണം

en: Enabled
ml: സജ്ജമാക്കി

en: None
ml: ഇല്ല

en: Field
ml: ഫീൽഡ്
