RNG Date Scheduler (8.x-1.0-rc1) - en to mr translation catalogue (5 entries)

en: Status
mr: वर्तमानस्थिती

en: Description
mr: अधिक माहिती

en: Enabled
mr: समर्थ

en: None
mr: काहीच नाही

en: Default
mr: मुळस्वरुप
