RNG Date Scheduler (8.x-1.0-rc1) - en to nl translation catalogue (12 entries)

en: Description
nl: Beschrijving

en: Enabled
nl: Ingeschakeld

en: None
nl: Geen

en: Field
nl: Veld

en: Default
nl: Standaard

en: Before
nl: Voor

en: After
nl: Na

en: Now
nl: Nu

en: Date fields
nl: Datumvelden

en: Dates
nl: Datums

en: Not applicable
nl: Niet van toepassing

en: Neutral
nl: Neutraal
