RNG Date Scheduler (8.x-1.0-rc1) - en to ta translation catalogue (10 entries)

en: Status
ta: நிலை

en: Description
ta: விரிவாக்கம்

en: Enabled
ta: செயலிலுள்ளது

en: None
ta: இல்லை

en: Field
ta: புலம்

en: Default
ta: இயல்பான

en: Before
ta: முன்

en: After
ta: பிறகு

en: Dates
ta: தேதிகள்

en: Not applicable
ta: பொருத்தமற்றது
