RNG Date Scheduler (8.x-1.0-rc1) - en to tr translation catalogue (11 entries)

en: Status
tr: Durum

en: Description
tr: Açıklama

en: Enabled
tr: Etkin

en: None
tr: Hiçbiri

en: Field
tr: Alan

en: Default
tr: Varsayılan

en: Before
tr: Önce

en: After
tr: Sonra

en: Now
tr: Şimdi

en: Dates
tr: Tarihler

en: Not applicable
tr: Uygulanmıyor
