RNG Date Scheduler (8.x-1.0-rc2) - en to ast translation catalogue (6 entries)

en: Status
ast: Estáu

en: Description
ast: Descripción

en: Enabled
ast: Activáu

en: None
ast: Nengún

en: Field
ast: Campu

en: Default
ast: Predefiníu
