RNG Date Scheduler (8.x-1.0-rc2) - en to az translation catalogue (10 entries)

en: Status
az: Vəziyyət

en: Description
az: İzahat

en: Enabled
az: Qoşulub

en: None
az: Yoxdur

en: Field
az: Sahə

en: Default
az: Susmaya görə

en: Before
az: Sonra

en: After
az: Əvvəl

en: Dates
az: Tarixlər

en: Not applicable
az: Tətbiq edilmir
