RNG Date Scheduler (8.x-1.0-rc1) - en to he translation catalogue (12 entries)

en: Status
he: מצב

en: Description
he: תיאור

en: Enabled
he: מופעל

en: None
he: ללא

en: Field
he: שדה

en: Default
he: ברירת מחדל

en: Before
he: לפני

en: After
he: אחרי

en: Now
he: עכשיו

en: Dates
he: תאריכים

en: Not applicable
he: לא ישים

en: Neutral
he: ניטראלי
