RNG Date Scheduler (8.x-1.0-rc2) - en to os translation catalogue (6 entries)

en: Status
os: Статус

en: Description
os: Афыст

en: Enabled
os: Иу у

en: None
os: Нæйы

en: Field
os: Быдыр

en: Default
os: Æнæивд
