Multi Site Status Dashboard (1.0.0-beta2) - en to hu translation catalogue (40 entries)

en: Title
hu: Cím

en: Status
hu: Állapot

en: Delete
hu: Törlés

en: Item
hu: Tétel

en: Type
hu: Típus

en: Description
hu: Leírás

en: Version
hu: Verzió

en: Edit
hu: Szerkesztés

en: Settings
hu: Beállítások

en: View
hu: Megtekintés

en: Total
hu: Mindösszesen

en: Error
hu: Hiba

en: Created
hu: Létrehozva

en: Site name
hu: A webhely neve

en: Module
hu: Modul

en: Ignored
hu: Mellőzve

en: Update status
hu: Frissítési állapot

en: Published
hu: Közzétéve

en: Severity
hu: Szint

en: Warning
hu: Figyelmeztetés

en: Details
hu: Részletek

en: General
hu: Általános

en: Role
hu: Szerepkör

en: Users
hu: Felhasználók

en: Last checked
hu: Utoljára ellenőrizve

en: Result
hu: Eredmény

en: Notice
hu: Megjegyzés

en: Info
hu: Infó

en: Changed
hu: Módosítva

en: Add site
hu: Helyszín hozzáadás

en: Debug
hu: Hibakeresés

en: Not supported
hu: Nem támogatott

en: Drupal version
hu: Drupal verzió

en: Emergency
hu: Vészhelyzet

en: The name of the site.
hu: A webhely neve.

en: Alert
hu: Riasztás

en: Critical
hu: Kritikus

en: Warnings found
hu: Észlelt figyelmeztetések

en: Errors found
hu: Észlelt hibák

[ctx: Examined]
en: Checked
hu: Ellenőrizve
