Multi Site Status Dashboard (1.0.0) - en to da translation catalogue (34 entries)

en: Title
da: Titel

en: Delete
da: Slet

en: Item
da: Element

en: Description
da: Beskrivelse

en: Edit
da: Redigér

en: Settings
da: Indstillinger

en: View
da: Vis

en: Total
da: I alt

en: Error
da: Fejl

en: Created
da: Oprettet

en: Site name
da: Sitets navn

en: Module
da: Modul

en: Current version
da: Aktuel version

en: Ignored
da: Ignoreret

en: Update status
da: Opdateringsstatus

en: Published
da: Udgivet

en: Severity
da: Grad

en: Warning
da: Advarsel

en: Details
da: Detaljer

en: General
da: Generelt

en: Role
da: Rolle

en: Users
da: Brugere

en: Last checked
da: Sidst tjekket

en: Result
da: Resultat

en: Notice
da: Notifikation

en: Changed
da: Ændret

en: Not supported
da: Ikke understøttet

en: Emergency
da: Nødsituation

en: The name of the site.
da: Navnet på hjemmesiden.

en: Alert
da: Advarsel

en: Critical
da: Kritisk

en: Warnings found
da: Advarsler fundet

en: Errors found
da: Fejl fundet

[ctx: Examined]
en: Checked
da: Markeret
