Multi Site Status Dashboard (1.0.0) - en to th translation catalogue (26 entries)

en: Title
th: หัวข้อ

en: Status
th: สถานะ

en: Delete
th: ลบ

en: Item
th: รายการ

en: Type
th: ประเภท

en: Description
th: คำอธิบาย

en: Version
th: รุ่น

en: Edit
th: แก้ไข

en: Settings
th: ตั้งค่า

en: View
th: ดู

en: Total
th: ทั้งหมด

en: Error
th: ผิดพลาด

en: Created
th: สร้างเมื่อ

en: Site name
th: ชื่อเว็บไซต์

en: Update status
th: อัพเดตสถานะ

en: Severity
th: ระดับความรุนแรง

en: Warning
th: การเตือน

en: Details
th: รายละเอียด

en: General
th: ทั่วไป

en: Result
th: ผล

en: Notice
th: แจ้งให้ทราบ

en: Info
th: ข้อมูล

en: Changed
th: เปลี่ยน

en: Emergency
th: กรณีฉุกเฉิน

en: Alert
th: แจ้งเตือน

en: Critical
th: วิกฤติ
