Multi Site Status Dashboard (1.0.2) - en to be translation catalogue (27 entries)

en: Title
be: Загаловак

en: Status
be: Статус

en: Delete
be: Выдаліць

en: Item
be: Элемент

en: Type
be: Тып

en: Description
be: Апісанне

en: Version
be: Версія

en: Edit
be: Рэдагаваць

en: Settings
be: Налады

en: Save
be: Захаваць

en: View
be: Праглядзець

en: Error
be: Памылка

en: Created
be: Створана

en: Site name
be: Назоў сайту

en: Module
be: Модуль

en: Published
be: Апублікавана

en: Severity
be: Прыярытэт

en: Warning
be: Увага

en: Details
be: Падрабязна

en: General
be: Агульны

en: Role
be: Роля

en: Users
be: Карыстальнікі

en: Last checked
be: Апошняя праверка

en: Notice
be: Паведамленне

en: Info
be: Інфармацыя

en: Debug
be: Адладжваць праграму (debug)

en: The name of the site.
be: Назва сайта.
