Multi Site Status Dashboard (1.1.0) - en to cs translation catalogue (34 entries)

en: Title
cs: Nadpis

en: Status
cs: Stav

en: Delete
cs: Smazat

en: Item
cs: Položka

en: Type
cs: Typ

en: Description
cs: Popis

en: Version
cs: Verze

en: Edit
cs: Upravit

en: Settings
cs: Nastavení

en: Save
cs: Uložit

en: View
cs: Zobrazit

en: Total
cs: Celkem

en: Error
cs: Chyba

en: Created
cs: Vytvořeno

en: Site name
cs: Název webu

en: Module
cs: Modul

en: Update status
cs: Status aktualizace

en: Published
cs: Zveřejněno

en: Severity
cs: Vážnost

en: Warning
cs: Varování

en: Details
cs: Detaily

en: General
cs: Obecné

en: Users
cs: Uživatelé

en: Last checked
cs: Naposled kontrolováno

en: Notice
cs: Oznámení

en: Changed
cs: Změněno

en: Debug
cs: Ladění

en: Drupal version
cs: Drupal verze

en: Emergency
cs: Stav nouze

en: The name of the site.
cs: Název webu.

en: Alert
cs: Upozornění

en: Critical
cs: Kritický

en: Warnings found
cs: Nalezená varování

en: Errors found
cs: Nalezeny chyby
